Kontakt os

Ved at udfylde konaktformularen. Du vil modtage svar hurtigst muligt. Din besked vil blive sendt til Katrine Hartmann.

15 + 10 =

Nakskov Handel & Erhverv
Axeltorv 3
4900 Nakskov
Katrine Hartmann
katrine@nakskovhandel.dk

Mobil: 26358481
CVR: 30648226

Aktivitetsudvalg & Bestyrelse 

Aktivitetsudvalg

Aktivitetsudvalgsformand

Katrine Hartmann, Eventmager NHE
mail: katrine@nakskovhandel.dk

 

Medlemmer

Karina Lohse, Lohse
mail: hoslohse@hoslohse.dk

Søren Navne, Ugeavisen Lolland
mail: sna@ftgruppen.dk

Finn Christensen, Din Tøjmand, Arthur Andersen
mail: nakskov@dintojmand.dk

Berit H. Bagge Rasmussen, Butik Berit
mail: carolinecarla133@gmail.com

Karina Fleischer Pedersen, Mols Bolcher
mail: jullejas@icloud.com

Martin Rommel, Surt & Sødt
mail: rommels@live.dk

Lise Simon
mail: lisesimon@youmail.dk

Jørgen Petersen
mail: joergenpetersen27@gmail.com

Allan Dahl
mail: kulturaktion@live.dk

Elisabeth M. N. Bruun
mail: bettemarie.eh@gmail.com

Annie Mackenhauer, Ren By
mail: annie@nakskovbogb.dk

Bestyrelsen

Formand

Ronni Hansen, Nettoline Nakskov/Trælastkompagniet
mail: nakskov@nettoline.dk

Næstformand

Tommi Ewers, Byens Ure & Guld
mail: tommi@byens-ure-guld.dk

Kasserer

Søren Christiansen, Aktiv El
mail: sch@aktivel.dk

Medlemmer

Michael Jacobsen, Dreist
mail: mja@drejeradmin.dk

Søren Navne, Ugeavisen Lolland
mail: sna@ftgruppen.dk

Klaus Møller
mail: moellerhoukjaer@privat.dk

Tobias Nordhald, SuperBrugsen
mail: tobias.nordhald@superbrugsen.dk

Peter Jørgensen, Meny
mail: peter.joergensen@meny.dk

Torben Pedersen, Lollands Bank
mail: tpe.59@outlook.dk

 

 

 

X